Набір акул Kid Galaxy Sharks — оригінальні іграшки фірми Kid Galaxy, привезений із Америки! з чудовими відгуками від покупців з усього світу!
Внимание! Під час пересилання поштою товар додатково пакуєм у свій картон, що вдешує вартість пересилання для покупця! Приємних покупок!!
Набір морських тварин-акул. 3 акули, завдовжки 23 см, з рухомими (з невеликою амплітудою) хвостами, головами та плавниками! Набір містить 3 різних акули: більшу білу акулу, акулу-молоту та китову акулу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kid Galaxy |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Рибка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 3-х років |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






